Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Ploom X textilní pouzdro Lavender

TOP 33 v kategorii Příslušenství pro zahřívaný tabák

Ploom X textilní pouzdro Lavender

Prostorné pouzdro pro zařízení Ploom X a příslušenství s přihrádkami z přírodní kůže a odolné látky slouží k praktickému a stylovému přenášení. Oceníte ho hlavně na cestách...
Doporučená nabídka Ploom

Skladem • 1 varianta99 Kč97 % • 151 recenzíDalší informace

Elegantní a praktické textilní pouzdro Ploom X Lavender, které je navrženo pro zařízení Ploom X a jeho příslušenství, kombinuje odolnou látku a kůži. Skvěle se hodí pro přenášení tabákových náplní na cestách, a to díky nízké hmotnosti a kompaktnosti. Přihrádky s měkkou podšívkou z mikrovlákna chrání zařízení Ploom X i náhradní přední panely. Oceníte nejen jeho praktičnost, ale i jeho elegantní design. Zafunguje tak i jako doplněk do domácnosti nebo kanceláře.

Ideální na cesty

Přenosné, dostatečně prostorné pouzdro s přihrádkami oceníte hlavně na cestách. Pochvalovat si budete jeho kompaktní design i nízkou hmotnost. Navíc umožňuje nabíjení i v pouzdře.

Barva
Ploom X

• pěkně sedne
    • dobré materiály
    • hezká barva

Textilní pouzdro - nádhera, výborná investice, teď už to mám všechno pohromadě. Určitě doporučuji, vypadá to hezky a dobře do padne. Jak je z látky, tak neklouže. Celkově se mi líbí takto zahřívač nějak doladit podle sebe. Pak mám lepší pocit, když to držím. Asi koupím i další barvy, protože se to dá střídat a hodí se na více příležitostí. Překvapilo mě to tím, jak mě to vlastně chytlo a chci si koupit ještě něco v budoucnu.

Pouzdro na magnet hezky drží, cigarety i zařízení do něj pěkně pasuje

pouzdra
Určeno pro zařízení
Ploom X

Spolehlivý společník

Praktické pouzdro ochrání zařízení Ploom X, náhradní přední panel i balení náplní. Vyrobeno je z odolných materiálů.

Spolehlivý společník

Elegantní doplněk

Pouzdro na první pohled zaujme i elegantním designem. Díky němu se z něj stane stylový doplněk v domácnosti či kanceláři.

Elegantní doplněk

Látkové pouzdro Ploom X je příkladem stylového pohodlí. Kombinuje přírodní kůži s odolnou látkou a nabízí elegantní a praktický způsob, jak si užívat zařízení Ploom X na cestách. Díky přihrádkám s měkkou podšívkou z mikrovlákna chrání zařízení Ploom X i náhradní přední panely. Dodává se v několika atraktivních  barvách a jeho kompaktní design a nízká hmotnost jsou ideální na cesty.

- Navrženo speciálně pro Ploom X zařízení a jeho příslušenství.

- Nabízí stylovou ochranu zařízení, výměnných předních panelů, náplní a dalších doplňků.

- Je vyrobeno z kůže a odolné tkaniny. Měkká podšívka z mikrovlákna účinně chrání obsah pouzdra.

- Pouzdro je navrženo tak, aby fungovalo samostatně a představuje tak praktický designový doplněk, který se skvěle hodí do domácnosti nebo kanceláře.

- Dostupné v černé, šedé, modré, zelené, fialové a červené barvě, aby si každý uživatel vybral podle svého.

- Umožňuje nabíjení zařízení Ploom X, i když je uložené v pouzdře.

• pěkně sedne
    • dobré materiály